Slatinický wellness (Penzion Majorka***) 

Vlastní doprava
Penzion

Popis ubytování

V penzionu Majorka najdete kromě ubytování  také prostory pro relaxaci a privátní SPA.
 
Rodinný penzion je nově a stylově zrekonstruovaný secesní dům. Dnes je z bývalého statku prostorný penzion, který svým návštěvníkům nabízí ubytování v šestnácti pokojích. Budova čtvercového půdorysu má uvnitř rozlehlou venkovní dvoranu s možností posezení u stolů nebo na travnatých plochách, které jsou lemované záhony květin a ovocnými stromy.
 
Po dohodě je možnost dovybavení pokoje přistýlkou. Ke každému pokoji je rezervováno jedno parkovací stání uvnitř objektu penzionu. Pro náročné klienty je připraveno VIP apartmá Pekárna či Prvorepublikový pokoj. Dva pokoje jsou řešeny tak, aby nabídly bezbariérové ubytování pro vozíčkáře nebo invalidní osoby. V objektu penzionu je výtah.
 
 
VIP apartmán Pekárna je umístěný v samostatném objektu nacházejícím se ve vnitro-bloku se samostatným vchodem, je proveden v prvorepublikovém stylu v nadstandardním vybavení. Apartmán má ložnici s manželskou postelí, prostorný obývací pokoj s jídelním stolem, sedací soupravou a kuchyňským koutem. K vybavení apartmánu dále patří koupelna, lednička, LCD televize, telefon, kachlová kamna a terasa s výhledem do ovocné zahrady.
 
Penzion Majorka nabízí k výběru stravování v rozsahu polopenze nebo plné penze. Stylová společenská místnost je opticky oddělená na dvě části. Jedna slouží jako jídelna, kde se podávají snídaně formou švédských stolů, druhá pak pro příjemné posezení u stylových kamen. Obědy a večeře  se podávají v lázeňské restauraci.
 

Cena obsahuje

- 2 noci pro 2 osoby s polopenzí

- 1x klasická částečná masáž pro oba

- 1x sirná perličková koupel se suchým zábalem pro oba

- 1x masáž rukou s ozonovým krémem pro oba

- denně vstup do bazénu (1 hod.) a do fitness centra

- vypůjčení holí na Nordic Walking na 1 den

- vstup do Saunového světa Majorka na 2 hodiny

- parkování zdarma

- 20% sleva na vstup do Galerie Zdeňka Buriana

- připojení k internetu

- úschova kol

Tento zájezd pořádá Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

  • Internet
  • Parkoviště
  • Praní a žehlení
  • Prodej suvenýrů
  • Půjčovna sportovních potřeb
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Olomouc Travel
  • Angličtina