Letní relax (Penzion Majorka***) 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Pokoj 1+0
2 370 Kč/Pokoj
Pokoj 2+0
2 170 Kč/Pokoj
Apartmán
3 090 Kč/Apartmán
Vlastní doprava
Penzion

Popis ubytování

Lázně se nacházejí v malebném prostředí obce Slatinice a na úpatí Velkého Kosíře, na půli cesty mezi Olomoucí a Prostějovem. Můžete si vyzkoušet více než 100 procedur a masáží, unikátní léčebný pramen i výbornou kuchyni.

 

Lázně Slatinice jsou léčebné lázně s unikátním přírodním pramenem středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku, který blahodárně působí na kloubní chrupavku. Díky svému jedinečnému minerálnímu složení pramen léčí pohybové a oběhové ústrojí, nemoci nervové, kožní a onkologické.

 

Vybrat si můžete z pestré nabídky speciálních léčebných nebo wellness a relaxačních pobytů. Ať už se zde rozhodnete strávit dovolenou nebo jedete na doporučení lékaře, čeká Vás široký výběr procedur a masáží, koupele, zábaly, profesionální a příjemný personál, krásné přírodní prostředí, pro sportovce i začátečníky akreditované kurzy severské chůze, mnoho kulturních akcí a turistických atraktivit v blízkém okolí.

 
V Penzionu Majorka najdete kromě ubytování  také prostory pro relaxaci a privátní SPA.
 
Rodinný penzion je nově a stylově zrekonstruovaný secesní dům. Dnes je z bývalého statku prostorný penzion, který svým návštěvníkům nabízí ubytování v 16 pokojích. Budova čtvercového půdorysu má uvnitř rozlehlou venkovní dvoranu s možností posezení u stolů nebo na travnatých plochách, které jsou lemované záhony květin a ovocnými stromy.
 
Po dohodě je možnost dovybavení pokoje přistýlkou. Ke každému pokoji je rezervováno jedno parkovací stání uvnitř objektu penzionu. Pro náročné klienty je připraveno VIP apartmá Pekárna či Prvorepublikový pokoj. Dva pokoje jsou řešeny tak, aby nabídly bezbariérové ubytování pro vozíčkáře nebo invalidní osoby. V objektu penzionu je výtah.
 
 
VIP apartmán Pekárna je umístěný v samostatném objektu nacházejícím se ve vnitro-bloku se samostatným vchodem, je proveden v prvorepublikovém stylu v nadstandardním vybavení. Apartmán má ložnici s manželskou postelí, prostorný obývací pokoj s jídelním stolem, sedací soupravou a kuchyňským koutem. K vybavení apartmánu dále patří koupelna, lednička, LCD televize, telefon, kachlová kamna a terasa s výhledem do ovocné zahrady.
 
Penzion Majorka nabízí k výběru stravování v rozsahu polopenze nebo plné penze. Stylová společenská místnost je opticky oddělená na dvě části. Jedna slouží jako jídelna, kde se podávají snídaně formou švédských stolů, druhá pak pro příjemné posezení u stylových kamen. Obědy a večeře  se podávají v lázeňské restauraci.
 

Cena obsahuje

- 2x ubytování s polopenzí

- 1x masáž klasická nebo sirná perličková koupel

- 1x rašelinový obklad

- 1x vstup do bazénu (1 hod.) a do fitness LD Balnea

- 20% sleva na vstup do Saunového světa Majorka

- 20% sleva na vstup do Galerie Zdeňka Buriana

- připojení k internetu

- úschovna kol

- zapůjčení nordic walking holí (1 den)

Tento zájezd pořádá Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

  • Internet
  • Parkoviště
  • Praní a žehlení
  • Prodej suvenýrů
  • Půjčovna sportovních potřeb
PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Olomouc Travel
  • Angličtina