Rodinný balíček 2+2 (Resort Radslavice)

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Apartmánová chata
10 225 Kč/Apartmán
Vlastní doprava
Kemp

Popis ubytování

Resort Radslavice je skvělým místem pro rekreaci turistů a cyklistů, kteří chtějí poznat střední Moravu, i pro ty, kteří chtějí odpočívat v úžasně klidném prostředí a jen tak relaxovat. V blízkosti vede hlavní dálková cyklostezka Moravy „Jantarová cyklostezka“, kterou křižují další zajímavé cyklostezky, ať už místní nebo dálkové.

 

K dispozici ubytování v luxusně vybavených chatách se sociálním zařízením a kuchyňkou. Dále možnost stání až pro 5 karavanů a pronájem společenské místnosti, která je součástí velké chaty. Malá chata má 1 ložnici s 1x manželskou a 1x dvoupatrovou postelí. Velká chata má 2 ložnice, přičemž každá ložnice má 1x manželskou postel.

Cena obsahuje

- ubytování pro rodinu (2 dospělí + 2 děti) v plně vybavené apartmánové chatce

- WiFi

- 1 domácí mazlíček zdarma (další za příplatek 150 Kč)

- 48-hodinová Olomouc region Card pro celou rodinu (do vybraných objektů vstupy zdarma, MHD Olomouc zdarma, slevy)

Další informace

V okolí Radslavic najdete řadu turistických atraktivit, které rozhodně stojí za vidění!

Udělejte si pohodový výlet na kolech do 10 km vzdáleného Týna nad Bečvou, nad kterým se tyčí jedno z nejrozsáhlejších středověkých sídel střední Evropy – hrad Helfštýn.

Zábavu s celou rodinou si užijete také při zdolávání jednoho z největších lanových bludišť v ČR, které se nachází jen kousek od hradu Helfštýn. Kromě lanového parku tady na vás čeká obří houpačka, trampolína nebo lukostřelba.

Z Týna nad Bečvou můžete vyrazit do sousedního Lipníku nad Bečvou a projít se romantickými zákoutími městské památkové rezervace.

A co takhle podívat se na nejhlubší zatopenou sladkovodní propast na světě? Hranická propast leží zhruba 13 km od Lipníku nad Bečvou a vede k ní nenáročná naučná stezka. Odtud už můžete na protějším břehu řeky Bečvy pozorovat kolonádu Lázní Teplice nad Bečvou. Ve zdejším údolí doporučujeme navštívit Zbrašovské-aragonitové jeskyně, které jsou se svou celoroční stálou teplotou 14°C nejteplejšími jeskyněmi ČR.

V horkých letních dnech snad není lepší zábava, než u vody! Tady jsou naše tipy:

6 km od Radslavic se nabízí přírodní koupaliště Jadran, přičemž ke koupání s dětmi je nejvhodnější jeho jižní část. K dispozici je sociální zázemí, restaurace s venkovním posezením a dětským hřištěm. Koupání je zde na vlastní nebezpečí.

Asi 7 km od Radslavic se můžete osvěžit také v přerovské Laguně. U přírodního koupaliště najdete sociální zázemí, restauraci, discgolf a dětské hřiště.

Rodinnou pohodu a vodní radovánky si užijete také v Aquaparku Plovárna v Hranicích. Co všechno tam najdete? Plavecký a relaxační bazén, divokou řeku, houpací bazén, masážní lavice, vzdušná lehátka, vodní masážní trysky a bublér, whirpool i tobogán. K dispozici je také finská a parní sauna, aroma parní sauna, masáže, fitcentrum a restaurace ve vstupní hale.

 

TIP! Cyklostezka Bečva kopíruje řeku Bečvu prakticky po celé délce toku. Cyklostezka je z velké míry nově vybudována. Část trasy je vedena po málo frekventovaných místních komunikacích a zpevněných lesních a polních cestách. Nové úseky jsou vhodné také pro in-line bruslaře a pro jízdu na koloběžce.

 

Doporučené úseky:

Lipník nad Bečvou – Tovačov /30 km/

Lipník nad Bečvou – Hranice /11 km/

Hranice – Hustopeče nad Bečvou /14 km/

 

 

 

Řeka Bečva

Největší levostranný přítok řeky Moravy vzniká soutokem Rožnovské a Vsetínské Bečvy ve Valašském Meziříčí. Bečva je poslední větší řekou v Česku, na které není vybudovaná přehrada. Díky tomu můžeme obdivovat nádherné přírodní scenérie. Nejkrásnější úseky mohou vodáci, cyklisté a turisté pozorovat na území Střední Moravy okolo Hustopečí nad Bečvou, Skaličky a Ústí. Tok řeky tu přirozeně meandruje, stromy jsou volně popadané do vody, nacházejí se tu rozsáhlé štěrkové lavice a vyskytuje se zde množství vzácných živočichů. Řeka Bečva je na celém území Střední Moravy splavná. Je vhodná i pro začínající vodáky. Koryto je přírodní, jen místy rozumně regulované. Při optimálním vodním stavu tvoří časté kamenné stupně zajímavé a jízdu zpestřující peřejky.

 

Tento zájezd pořádá Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Olomouc Travel
  • Angličtina