Aktivní víkend s wellness (S-Port Véska***) 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Pokoj 2+0
5 100 Kč/Pokoj
Vlastní doprava
Hotel

Popis ubytování

Hotel je situován v obci Véska, 15 minut jízdy autem od centra Olomouce. I přes svou blízkost k Olomouci se nachází v kouzelné přírodě na úpatí Oderských vrchů. Hotelový resort S-PORT Véska je přístavem aktivního odpočinku s kvalitním sportovním i wellness zázemím a restaurací s výbornou kuchyní na jednom místě. Naleznete zde tenisové kurty (vnitřní/venkovní), multifunkční sportovní halu (badminton, volejbal, basketbal, sálová kopaná,…), bowling, minigolf, fitness centrum, golfové hřiště, wellness centrum, bazénovou halu s vířivkou a se šesti konferenčními prostory s největší kapacitou až pro 200 osob. Okolní příroda je protkaná množstvím turistických stezek a cyklistických cest, které přímo vybízejí k jejich využití, a tak využijete i půjčovnu elektro kola typu FAT Bike a horských kol typu Specialized se vším příslušenstvím.

 

Hotel nabízí svým hostům ubytování v 30 komfortně vybavených dvojlůžkových pokojích a 4 rodinných pokojích s možností přistýlky až pro dvě osoby. Všechny pokoje mají vlastní balkón nebo francouzské okno s výhledem na golfové hřiště nebo Oderské vrchy. Ke standardnímu vybavení pokojů patří SAT TV, trezor, minibar, samozřejmostí je také parkování a wi-fi připojení ve všech prostorách hotelu zdarma.

 

 

Cena obsahuje

- ubytování pro 2 osoby v komfortním dvoulůžkovém pokoji s klimatizací

- polopenze (snídaně formou teplého i studeného rautu, večeře formou výběru z min. tří hlavních chodů)

- neomezený vstup do bazénové haly s vířivkou a letní terasou

- 1x vstup pro 2 osoby (120 min.) do wellness mezi 16:00-21:00 hod.

- 1 hodina sportovního vyžití (tenis, badminton, stolní tenis, bowling, minigolf, golf, kulečník, pétanque)

- 30% sleva na aktivity FAT BIKE a VIRTUÁLNÍ REALITA

- 10% sleva na sportovní aktivity a služby

- 10% sleva na konzumaci (jídlo, pochutiny, alko, nealko)

- parkování

- WiFi

- pro rodiny k zapůjčení dětská postýlka, vanička, elektrická ohřívačka, rychlovarná konvice

- 2x 48-hodinová Olomouc region Card (do vybraných objektů vstupy zdarma, MHD Olomouc zdarma, slevy)

V Olomouci doporučujeme kartu využít při vstupu do ARCIDIECÉZNÍHO MUZEA, kde v úžasných autentických prostorách spatříte opravdové umělecké a historické poklady. I proto se muzeum jako jediné v ČR pyšní označením European Heritage Label. O kousek dál se můžete s kartou zastavit i v ARCIBISKUPSKÉM PALÁCI, který sice stále funguje jako sídlo arcibiskupa, ale otevírá se návštěvníkům v rámci prohlídkového kruhu. Rodiny s dětmi jistě ocení řadu zajímavých stálých expozic a výstav ve VLASTIVĚDNÉM MUZEU v Olomouci. Pouhých 12 km od Olomouce se nachází Sv. Kopeček, kde zažijete romantiku se skvělou vyhlídkou u baziliky Navštívení Panny Marie. Nebo můžete vytáhnout kartu a zamířit do místní vyhlášené ZOO s řadou světových rarit. Olomouc region Card v Olomouckém kraji uplatníte na celkem 190 turistických místech.

Tento zájezd pořádá Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Olomouc Travel
  • Angličtina