Olomoucký tvarůžkový festival (Hotel Flora****)  

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Dvoulůžkový pokoj
5 790 Kč/Pokoj
Vlastní doprava
Hotel

Popis ubytování

Moderní desetipatrový hotel je umístěný v klidné části města, v těsném sousedství městských parků, 10 min pěší chůze od historického centra města. Hotel je zaměřen na kongresovou turistiku a relaxační wellness - balneo pobyty.

Poznámka

PROČ OLOMOUC?
Olomouc je po Praze nejrozsáhlejší městskou památkovou rezervací v ČR. Právě proto je město často označováno jako „malá Praha“. Olomoucká dominanta, Sloup Nejsvětější Trojice, je od roku 2000 na seznamu památek UNESCO. Turistický průvodce Lonely Planet Olomouc označil jako č. 1 skrytých pokladů Evropy (50 Secret Gems of Europe).

OLOMOUCKÝ TVARŮŽKOVÝ FESTIVAL
5. ročník gastro festivalu na počest slavné regionální speciality, Olomouckých tvarůžků, proběhne o víkendu 18. - 19. 4. 2020. Olomoucká náměstí ožijí farmářskými trhy, cooking show, plejádou kapel i folklórních tanců. Budete moci ochutnat neuvěřitelné množství tvarůžkových specialit, regionální piva a užít si výjimečnou atmosféru města.

Cena obsahuje

- 2 noci pro 2 osoby v pokoji kategorie COMFORT**** s výhledem na město

- 2x snídaně formou bufetu

- 1x večeře s lahví vína pro 2 osoby

- 1x vstup do hotelového bazénu na 30 min. pro 2 osoby

- 1x masáž zad a šíje pro 2 osoby

- 10% sleva na všechny procedury ve wellness centru

- 10% sleva na konzumaci v hotelové restauraci

- parkování a Wi-Fi připojení zdarma

- 2x 48-hodinová turistická karta Olomouc region Card (MHD Olomouc zdarma, volné vstupy na nejzajímavější místa regionu, zajímavé slevy)

V Olomouci doporučujeme kartu využít při vstupu do ARCIDIECÉZNÍHO MUZEA, kde v úžasných autentických prostorách spatříte opravdové umělecké a historické poklady. I proto se muzeum jako jediné v ČR pyšní označením European Heritage Label. O kousek dál se můžete s kartou zastavit i v ARCIBISKUPSKÉM PALÁCI, který sice stále funguje jako sídlo arcibiskupa, ale otevírá se návštěvníkům v rámci prohlídkového kruhu. 12 km od Olomouce můžete z městského ruchu utéct na Sv. Kopeček, kde zažijete romantiku se skvělou vyhlídkou u baziliky Navštívení Panny Marie. Nebo můžete vytáhnout kartu a zamířit do místní vyhlášené ZOO s řadou světových rarit. Olomouc region Card v Olomouckém kraji uplatníte na celkem 190 turistických místech.

Tento zájezd pořádá Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Olomouc Travel
  • Angličtina