BEERFEST Olomouc (NH Collection Olomouc Congress****)  

Vlastní doprava
Hotel

Popis ubytování

Hotel se nachází v klidné části města, v těsné blízkosti fotbalového stadionu a sportovního centra, se kterým je propojen podzemní chodbou. Hotel disponuje velkým počtem konferenčních místností. Součástí i restaurace s mezinárodní kuchyní. Hotel je součástí španělského řetězce NH Hotel Group.

Hotel byl krátce po svém otevření­ oceněn jednou z nejprestižnější­ch cen v České republice. Ocenění­ "Stavba roku 2010″ pro nejlepší­ novostavbu nebo renovovanou budovu bylo uděleno tomuto projektu za špičkový design a vysokou úroveň provedení­ interieru i exterieru.

Poznámka

BEERFEST (24. – 26. 5. 2018) will take place on the premises of the Crown Fort in Olomouc, where visitors will be invited to taste approximately 100 brands of beer, from classic lagers to various specialty beers made by more than thirty participating Czech breweries, including regional breweries and mini-breweries. The largest Czech beer festival also includes a rich supporting programme with performances by Czech and foreign musical acts alike.

Cena obsahuje

- 1 night for 2 (incl. breakfast)

- entrance to Fitness Centre

- Wi-Fi, parking

- 2x one-day ticket to BEERFEST

- 2x Olomouc Region Card

Olomouc Region Card is a tourist card entitling you to visit 80 points of interest (castles, chateaux, museums, zoos, etc.) in the Olomouc Region free of charge. In addition, attractive discounts apply in 98 places.

Tento zájezd pořádá Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Olomouc Travel
  • Angličtina