Adventní Olomouc (Long Story Short)

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
The NOOK/The ARC
3 630 Kč/Pokoj
The BIG ONE
6 240 Kč/Pokoj
The DUO
2 990 Kč/Pokoj
Vlastní doprava
Hostel

Popis ubytování

Stylový hostel najdete v samotném centru města, v historických prostorách bývalého vojenského objektu. Long Story Short je inspirativním místem setkávání turistů i místních. Přespat můžete nejen v originálních vícelůžkových, ale i privátních pokojích. Součástí hostelu je taky útulná kavárna a letní terasa s výhledem do parku, kde si v sezoně můžete užít skvělé jídlo z grilu z lokálních produktů a pobavit se u tematických podvěčerů. Na recepci vám nejenže dají užitečné tipy, co vidět a zažít, ale také rovnou nabídnou různé aktivity organizované samotným hostelem.

 

Hostel se stal vítězem prestižních Amazing Places Awards 2018 v kategorii Design & Architecture.

Poznámka

Vánoční trhy jsou tradiční akce s neopakovatelnou atmosférou uprostřed historické Olomouce. Můžete se těšit na bohatý program s populárními skupinami všech žánrů, divadlem pro malé i velké, adventní zvyky, dobové atrakce, vyřezávaný betlém i zpívání koled. Výrobky spojené s Vánoci a zimou, bohaté občerstvení a vyhlášený punč nabídne více než stovka stánků.

Olomouc je po Praze nejrozsáhlejší městskou památkovou rezervací v ČR. Právě proto je město často označováno jako „malá Praha“. Olomoucká dominanta, Sloup Nejsvětější Trojice, je od roku 2000 na seznamu památek UNESCO. Turistický průvodce Lonely Planet Olomouc označil jako č. 1 skrytých pokladů Evropy (50 Secret Gems of Europe).

Cena obsahuje

- 2 noci pro 2 osoby v privátním pokoji se snídaní

- welcome drink

- možnost účasti na volnočasových aktivitách organizovaných samotným hostelem

- parkování, Wi-Fi

- 2x Olomouc region Card (do vybraných objektů vstupy zdarma, MHD zdarma, slevy)

Cena neobsahuje

- dopravu

Tento zájezd pořádá Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Olomouc Travel
  • Angličtina