Vodácký rodinný balíček 2+2 (Kemp IN LIFE)

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
Stan 2+2
1 920 Kč/Stan
Vlastní doprava
Kemp

Popis ubytování

V kempu se nachází pitná voda, ohniště, připojení k internetu, WC, sprcha, sušička, pračka. V sousedství kempu je příjemná vodácká hospůdka, kde je možné skvěle pojíst a osvěžit se, třeba báječným litovelským pivem. 400m od kempu je autobusové a vlakové nádraží, centrum města 700m.

 

Přímo v kempu si lze půjčit lodě (kanoe, rafty, kajaky) a kompletní vodácké vybavení. Můžete si zapůjčit také koloběžky (i dětské) na super výlety po okolí.
 

Součástí areálu je i dětské hřiště s obří trampolínou, vodním světem a velkým pískovištěm.

 

Cena obsahuje

- 1 noc v kempu IN LIFE (vlastní stan) pro rodinu (2 dospělí + 2 děti do 12 let)

- zapůjčení raftu vč. vybavení na 2 dny

- 48-hodinová Olomouc region Card pro celou rodinu (do vybraných objektů vstupy zdarma, MHD Olomouc zdarma, slevy)

V Olomouci doporučujeme kartu využít při vstupu do ARCIDIECÉZNÍHO MUZEA, kde v úžasných autentických prostorách spatříte opravdové umělecké a historické poklady. I proto se muzeum jako jediné v ČR pyšní označením European Heritage Label. O kousek dál se můžete s kartou zastavit i v ARCIBISKUPSKÉM PALÁCI, který sice stále funguje jako sídlo arcibiskupa, ale otevírá se návštěvníkům v rámci prohlídkového kruhu. Rodiny s dětmi jistě ocení řadu zajímavých stálých expozic a výstav ve VLASTIVĚDNÉM MUZEU v Olomouci. Pouhých 12 km od Olomouce se nachází Sv. Kopeček, kde zažijete romantiku se skvělou vyhlídkou u baziliky Navštívení Panny Marie. Nebo můžete vytáhnout kartu a zamířit do místní vyhlášené ZOO s řadou světových rarit. Olomouc region Card v Olomouckém kraji uplatníte na celkem 190 turistických místech.

Další informace

Řeka Morava je splavná v úseku od Hanušovic do Olomouce, což je cca 100 km. Možností nástupu plavby a výstupu z řeky je celá řada. Jednotlivé pointy jsou rozmístěny na řece tak, aby se dalo maximálně využít celou řeku od jednodenních výletů, až po celotýdenní plavbu. Podél toku řeky je vodákům k dispozici řada kempů s kvalitním zázemím. Od Moravy můžete čekat rychle tekoucí řeku v kamenitém korytu, klidné úseky nad jezy i unikátní meandry v prostředí lužních lesů CHKO Litovelské Pomoraví, které je jednoznačně nejkrásnějším úsekem.

 

Doporučené úseky:

  • Mohelnice - Litovel /15 km/
  • Litovel - Hynkov /11 km/
  • Horka nad Moravou - Olomouc /8 km/

Tento zájezd pořádá Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

PRO REZERVACI ZÁJEZDU klikněte zde ...
Olomouc Travel
  • Angličtina